Elektrik Bakım Onarım Servisi
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 21:00
Sigorta-Arizalari

Sigorta Arızaları

Sigorta arızaları günümüzde çok karşılaştığımız sorunlardan bir tanesidir. Bunun en büyük sebebi ise eski binalarda kalitesiz sigorta kullanımı ve eskiye sigortalardır. Sigorta arızaları günlük yaşamda karşılaşmak istemeyeceğimiz sorunların başında gelir bunun...

Internet-Arizalari-ve-Kablo-Cekimi

İnternet Arızaları ve Kablo Çekimi

Günümüzde nerdeyse artık her alanda internet kullanmaktayız. Yoğun internet kullanımlarımızın en sıkıcı yanı birden oluşan internet arızalarıdır. İnternet arızaları işlerimizin yarıda kalmasına sebep olur ve bu istemeyeceğimiz bir sorundur.

Telefon-Santral-Kurulumu

Telefon Santral Kurulumu

Uzun yılların ve sayısız hizmetimizin getirdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimize bu sektörde en kaliteli hizmeti vermek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Uzman çalışma arkadaşlarımız ve gelişmiş ekipmanlarımız ile birlikte her marka ve model telefon santral kurulumu yapmaktayız.

Topraklama

Topraklama Hattı Çekimi

Topraklama hattı çekimi ile elektrikli cihazların herhangi bir elektrik kaçağı varsa, elektrik kaçakları tehlikesine karşı gövdelerinin bir iletkenle toprağa gömülü vaziyetteki topraklama sistemine bağlanması gerekmektedir. Bu şekilde çalışan elektrikli cihazda kaçak mevcutsa, dokunduğumuzda elektrik akımı bizim üzerimize değil, direnci...

Zil ve Diafon Arızaları Onarımı

Bu sistemleri kurmak için kullanabileceğiniz bir yapı olan interkom (görüntülü diafon) kullanılmaktadır. Gün içinde onlarca kez kapınız veya ziliniz çalıyorsa, kapınızı açmadan kimin geldiğini görebilir ve onlarla yüz yüze gelmeden iletişim kurabilirsiniz.

Elektrik Tesisatı Bakım & Yenileme

Elektrik tesisatında oluşan bir sorun nedeniyle tehlikede olabilirsiniz. Elektrik arızaları herhangi bir ertelemeye neden olamayacak kadar önem arz eden bir konudur. Elektrik tesisatlarının ve sigorta panosunun güvenlik amacı ile en az yılda bir kez kontrol edilmesi gerekmektedir.

Avize Montajı

Yaşam alanlarımın en gözde aksesuarı olan avizeler hayatımızda fazlasıyla yer verdiğimiz ürünlerdir. Bir ortamı daha şık ve nezih halde gösteren avizeler her zaman göz doyurucu olmuştur. Peki bir avizeyi takabilecek bilgiye sahip misiniz?

Aplik Montajı

Aplikler duvara dikey olarak montalanan ve tavan lambası olan avizelerin bir parçasıymış gibi dekorasyon amacıyla kullanılmaktadır. Avizeleri bütünleyen yapısı ile farklı alanlarda oldukça yoğun olarak kullanılmaktadır. Avizelerin kurulumları esnasında odanızın farklı alanlarında aplikler kullanabilirsiniz.

Çevre Aydınlatma Sistemleri

Çevre aydınlatmalarında en önemli unsur, güvenlik, estetik görünüş ve enerji tasarrufudur. Bu nedenle kullanılacak malzemelerin seçimi oldukça önemlidir. İyi aydınlatılmış parklar, insanların kendini güvende hissetmesini sağlar.

Ofis Tadilat ve Dekorasyon

Ofis tadilat ve dekorasyonu ofis düzenini ve çalışanları doğrudan etkiler. İş yerinde geçirilen vakit evde geçirilen vakitten daha fazladır. Bu yüzden ofislerin tadilat ve dekorasyonları oldukça önemlidir.

Elektrik Panosu Kurulumu

Elektrik panosu kurulumu elektrik sisteminin dağıtımının yapıldığı kumanda devreleri, ölçü ve koruma öğeleri bulunan tablolardır. Medi elektrik müşterilerinin istekleri doğrultusunda kullanılacak sistemin durumuna göre pano tipi seçilir.

Korniş Montajı

Yeni bir ev kiraladığınızda veya evinizde bazı dekorasyon işleri yaptığınızda mutlaka gözünüze ilk takılan şey perdeler ve kornişler olacaktır. Korniş montajı işini tecrübeli ve işini bilen birilerine yaptırmanız önemlidir. Yanlış montaj edilen kornişler ağırlık

Gaz Detektörü Kurulum

Gaz detektörleri kurulurken özel planlar uygulanarak gazın en hızlı nasıl dışarı atılacağı hesaplanır ve plana uygun tasarlanır. Gaz detektörleri havalandırma sistemlerine bağlı olarak sürekli aktif halde beklemektedir. İçerisindeki hassas sensörler sayesinde ortamdaki gazı fark ederek sizleri uyarır ve içerideki gazı çekip havalandırma borularından dışarı atar.

Alarm Sistemleri

Uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamız uzun yıllardır elektrik alanında profesyonel hizmet vermektedir. Alarm sistemleri sizleri uyarmakla kalmayıp bazı durumlarda hayatınızı bile kurtarabilir. Alarm sistemleri günümüzde güvenlik açısından almamız gereken önlemlerden biridir.

Yangın Sistemleri

Yangın sistemleri içlerinde bulunan hassas sensörler sayesinde ortamdaki sıcaklık ve dumanı sürekli hesaplarlar. Ortamdaki ısı ve duman sensörün sınırını aştıysa devreye girer ve diğer tüm yangın sistemlerini aktif eder. Çeşitlerine göre alarm durumlarında farklı işlemler yapabilir. Yangın sistemleri güvenliğiniz için alınması gereken önlemlerin başında gelmektedir.

WhatsApp