Elektrik Bakım Onarım Servisi
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 21:00

Diafon; site, apartman, villa ve iş yerinizde kapınıza gelen kişileri görmek ve onlarla sesli iletişime geçmek için kurulmuş bir sistemdir.

Bu sistemleri kurmak için kullanabileceğiniz bir yapı olan interkom (görüntülü diafon) kullanılmaktadır. Gün içinde onlarca kez kapınız veya ziliniz çalıyorsa, kapınızı açmadan kimin geldiğini görebilir ve onlarla yüz yüze gelmeden iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca tehlike arz etmeyen durumlarda dış kapıyı açabilmek için sistemin kendi bünyesinde kapıyı açan butonda bulunmaktadır. Sistem aynı zamanda ev sahibinin olmadığı durumlarda kapınıza gelen ziyaretçileri hafıza ünitesi ile kayıt altına alabilmektedir. Sonrasında kayıtlar izlenerek gelen kişiler görüntüleri ile birlikte ev sahibinin görebileceği şekilde izlenebilmektedir.

Diafonun Faydaları

  • Ev ve iş yerlerinde güvenlik açısından giriş ve çıkışları takip edebilmek
  • Sesli ya da görüntülü sistemler sunması
  • Kişi ve yaşanılan alanların güvenliği
  • Her türlü hırsızlık olaylarını önlemek veya caydırmak

Zil ve Diafon Arızaları Onarım Servisi

Zil ve diafon arızaları onarım servisi olarak mutlaka Medi Elektronik ile irtibata geçiniz. Uygun fiyatlar ve etkili çözüm yöntemlerimiz ile sizlere çözüm sunmaktan gurur duyarız. Sizlere her daim hizmet vermek için firmamız size her an ve koşulda yardımcı olmak üzere sizlere günün her anında destek olmaya hazırız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Sonuç

WhatsApp