Elektrik Bakım Onarım Servisi
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 21:00

Kornişler, perdelerimizi astığımız bir üründür. Evinizin dekoruna uygun olarak montajı yapılan kornişler tavana monte edilir.

Yeni bir ev kiraladığınızda veya evinizde bazı dekorasyon işleri yaptığınızda mutlaka gözünüze ilk takılan şey perdeler ve kornişler olacaktır. Korniş montajı işini tecrübeli ve işini bilen birilerine yaptırmanız önemlidir. Yanlış montaj edilen kornişler ağırlık taşıyacaklarından dolayı belli süre sonra kopmalar kırılmalara neden olacaktır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak adına çağıracağınız servis ekibinin profesyonel olmasına dikkat etmelisiniz.

Korniş Montaj Servisi

Korniş montajı dışarıdan kolay gözükse de diğer servis işlerine göre riskli bir hizmettir. Bir matkabın ortalama 5 kilo olduğunu düşünürseniz 12 metre kornişin montajı için baya bir kol yorulması olacaktır. Profesyonel korniş ustası montaj servisine diğer hizmetlerinde olduğu gibi garanti vermektedir. Gerek hız gerekse kullanılan malzeme ve servis kalitemiz açısından da marka dikkat ettiğimiz hususlar arasındadır. Firmamız tarafından yapılan bütün hizmetler markamız garantisi altındadır. İşi bize bırakın gönül rahatlığı ile yeni evinizde mutlu yaşayın.

Özel Ölçülere Göre Korniş Montajı

Firmamız müşterilerimiz tarafından gelen talepleri dikkate alarak istenilen boy ve ölçülerde korniş ve diğer ekipmanları yanlarında götürerek konut ve iş yerlerinde meydana gelen korniş sorunlarını ortadan kısa sürede kaldırmaktadır. İletilen korniş ölçülerinin yanı sıra firmamız yaşam alanlarınız ya da ofislerinize gelerek kısa süre içerisinde takılacak korniş ve diğer ekipman ölçülerini alabilir ve ona göre kısa sürede montaj işlemlerini gerçekleştirebilir.

Korniş montajı için Medi Elektrik firmamızı tercih edebilirsiniz. Korniş montajınızı uzman ekibimiz ile tamamlayıp teslim ediyoruz. İletişim kurmak için günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Korniş Montajı
İçin Hemen Ara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp